Vystoupení 4. a 3. třídy v Domově seniorů Duha

V tento předvánoční čas je důležité myslet nejen na své blízké, ale také na ty, kterým se již nedostává tolik pozornosti, kolik by bylo zapotřebí. Proto jsme se rozhodli potěšit naše babičky a dědečky z Domova seniorů Duha a uspořádat pro ně vánoční koncert. Přivítala nás útulná atmosféra, usmívající se personál a plná jídelna seniorů. Příjemně naladěni jsme na nic nečekali, vybalili hudební nástroje a představili jsme zpěváky a zpěvačky – žáci 4. třídy vystupují jako třídní kapela Koblížci a zpěvem je doprovází děti ze 3. třídy. Pod vedením zkušených učitelek jsme všichni společně, děti i dospělí, zazpívali vánoční koledy. Bylo úžasné vidět, jak na tvářích našich nejstarších přibývá úsměvů, postupně se rozpomínají na možná již zapomenutá slova vánočních koled a někteří dokonce tleskají do rytmu. Vystoupení jsme možná nečekaně zakončili krátkou anglickou písní We Wish You Merry Christmas and a Happy New Year. Rozloučili jsme se nejen písní, ale také drobnými dárky. Děti s velkou radostí všem rozdali vlastnoručně vyšitá vánoční přání, vánoční ozdoby a také velký společný dárkový balíček plný dobrot. Nezapomněli jsme všem popřát krásné Vánoce. Děti si vysloužily dobrotu na cestu, a tak jsme se zpět do lavic vydali nejen s dobrým pocitem a úsměvem na tváři, ale také s s plným bříškem.Kalendář akcí

19.02.2024
Jarní prázdniny
26.02.2024
přednášky Městské policie NJ, 5.-8. A
27.02.2024
Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
27.02.2024
Raketa - 6. setkání
28.02.2024
Abeceda peněz -2.A a 4.A
29.02.2024
Galaktická superstar, 1. stupeň
29.02.2024
Galaktická superstar, 2. stupeň
29.02.2024
Galaktická čítárna
05.03.2024
Raketa - 7. setkání
12.03.2024
Raketa - 8. setkání

Projekty školy:

Digitalizujeme školu

ZŠ Galaxie Šablony III

Vybudování odborných učeben na ZŠ Galaxie

ZŠ Galaxie NJ JAK Šablony I

Škola o přírodě v přírodě

Tento projekt je spolufinancován
Státním fondem životního prostředí ČR
na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Poskytnutí individuální účelové dotace z rozpočtu města Nový Jičín na úhradu režijních nákladů na stravu žáků a dopravu stravy.
Přírodní zahrada jako badatelská dílna.

Vyhledávání