Vánoční jarmark

Tak už i v Galaxii jsme odstartovali advent a to galaktickým Vánočním jarmarkem. Na nádvoří vyrostlo pódium, aby vystupující byli lépe viděni, pan ředitel celé 2 dny ladil ozvučení, abychom všechno lépe slyšeli, děti si připravily krásné stánky se svými produkty, na nichž pracovaly v posledních týdnech. K dispozici byl knižní stánek, veliká tombola, punč, horká čokoláda či čokoládová fontána. Bylo možné si rozkrojit jablíčko a zjistit tak, jak to budeme mít příští rok se zdravím či odlít si vosk a z jeho ztuhlých tajemných tvarů odhadnout, co nás čeká a nemine.
Jedno vystoupení střídalo druhé – od českých přes německé koledy, vystoupení djembe, kouzelnickou magic show, videosestřih “Řekni to písní”, po ukulele a vystoupení všech zaměstnanců s autorskou písní. Věříme, že jsme si všichni společně užili pohodový předvánoční čas a že jsme měli čas se na chvíli zastavit a jen tak poklábosit s ostatními rodiči, učiteli, dětmi…prostě se vánočně naladit.
Bonusem toho všeho byl i krásný výsledek “finanční sbírky”, kdy část výtěžku zašleme nadaci Dobrý anděl. Druhá část  putuje do školního parlamentu, kde si děti společně rozhodnou, za co peníze ve prospěch svého vzdělávání či zpříjemnění pobytu ve škole utratí. V neposlední řadě jsme nadšeni rozšířením školní knihovny, která se díky štědrosti našich rodičů a dobrým vkusem našich čtenářů podpořeným kvalitní nabídkou knihkupectví Pohoda rozrostla o 54 krásných knih. Jsme z toho všeho vskutku blaženi!!
Z celého srdce děkujeme všem účastníkům a všem lidem dobré vůle přejeme klidné předvánoční dny.
Kalendář akcí

19.02.2024
Jarní prázdniny
26.02.2024
přednášky Městské policie NJ, 5.-8. A
27.02.2024
Zeměpisná olympiáda, okresní kolo
27.02.2024
Raketa - 6. setkání
28.02.2024
Abeceda peněz -2.A a 4.A
29.02.2024
Galaktická superstar, 1. stupeň
29.02.2024
Galaktická superstar, 2. stupeň
29.02.2024
Galaktická čítárna
05.03.2024
Raketa - 7. setkání
12.03.2024
Raketa - 8. setkání

Projekty školy:

Digitalizujeme školu

ZŠ Galaxie Šablony III

Vybudování odborných učeben na ZŠ Galaxie

ZŠ Galaxie NJ JAK Šablony I

Škola o přírodě v přírodě

Tento projekt je spolufinancován
Státním fondem životního prostředí ČR
na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Poskytnutí individuální účelové dotace z rozpočtu města Nový Jičín na úhradu režijních nákladů na stravu žáků a dopravu stravy.
Přírodní zahrada jako badatelská dílna.

Vyhledávání