Vánoční jarmark

Tak už i v Galaxii jsme odstartovali advent a to galaktickým Vánočním jarmarkem. Na nádvoří vyrostlo pódium, aby vystupující byli lépe viděni, pan ředitel celé 2 dny ladil ozvučení, abychom všechno lépe slyšeli, děti si připravily krásné stánky se svými produkty, na nichž pracovaly v posledních týdnech. K dispozici byl knižní stánek, veliká tombola, punč, horká čokoláda či čokoládová fontána. Bylo možné si rozkrojit jablíčko a zjistit tak, jak to budeme mít příští rok se zdravím či odlít si vosk a z jeho ztuhlých tajemných tvarů odhadnout, co nás čeká a nemine.
Jedno vystoupení střídalo druhé – od českých přes německé koledy, vystoupení djembe, kouzelnickou magic show, videosestřih “Řekni to písní”, po ukulele a vystoupení všech zaměstnanců s autorskou písní. Věříme, že jsme si všichni společně užili pohodový předvánoční čas a že jsme měli čas se na chvíli zastavit a jen tak poklábosit s ostatními rodiči, učiteli, dětmi…prostě se vánočně naladit.
Bonusem toho všeho byl i krásný výsledek “finanční sbírky”, kdy část výtěžku zašleme nadaci Dobrý anděl. Druhá část  putuje do školního parlamentu, kde si děti společně rozhodnou, za co peníze ve prospěch svého vzdělávání či zpříjemnění pobytu ve škole utratí. V neposlední řadě jsme nadšeni rozšířením školní knihovny, která se díky štědrosti našich rodičů a dobrým vkusem našich čtenářů podpořeným kvalitní nabídkou knihkupectví Pohoda rozrostla o 54 krásných knih. Jsme z toho všeho vskutku blaženi!!
Z celého srdce děkujeme všem účastníkům a všem lidem dobré vůle přejeme klidné předvánoční dny.
Vyhledávání

Kalendář akcí

14.06.2024
Ukliď si svou Galaxii, 4.-9. A
14.06.2024
Jak uspět na SŠ, 9. A
15.06.2024
Koruna Galaxie
17.06.2024
Výlet 7.A
17.06.2024
Škola v přírodě 1.-3. třída (17.-21. 6.)
17.06.2024
Výlet 8. A
17.06.2024
Turistický výlet 9.A (17.-19. 6.)
17.06.2024
Obhajoby závěrečných prezentací, 5. A
17.06.2024
Výlet 6. A - Bratislava
18.06.2024
Třídní výlet s přespáním 5.A

Projekty školy:

Digitalizujeme školu

Vybudování odborných učeben na ZŠ Galaxie

ZŠ Galaxie NJ JAK Šablony I

Poskytnutí individuální účelové dotace z rozpočtu města Nový Jičín na úhradu režijních nákladů na stravu žáků a dopravu stravy.