Závěrečná práce pro deváťáky

Naše škola je velice hrdá na to, jaké osobnosti z našich žáků vyrostly během devíti let na Galaxii. Každý z našich deváťáků je unikátní svými znalostmi, dovednostmi a zájmy, každý z nich si již brzy zvolí svou vlastní cestu životem.

Zda jsou na tuto cestu životem dobře připraveni, mají možnost prokázat zpracováním ZÁVĚREČNÉ PRÁCE. Tato práce se skládá z písemné, prezentační a ústní části a je pro všechny žáky 9. ročníku povinná. Téma práce si volí žáci sami s přihlédnutím ke svým zájmům nebo budoucí profesní orientaci. Při zpracovávání závěrečné práce je bude provázet některý z patronů z řad učitelů, který jim bude v průběhu psaní rádcem a pomocníkem. Na tématu, které je žákům blízké, tak budou mít možnost pochlubit se hloubkou svých znalostí, přesvědčit nás při ústní části o tom, že tématu patřičně rozumí a umí využít své prezentační a komunikační dovednosti naplno – zkrátka dostanou příležitost ukázat, co v nich je. Každá závěrečná práce musí mít určité povinné náležitosti a danou strukturu – stručný vhled Vám nabídne přiložená prezentace.Kalendář akcí

05.06.2023
Vodácký kurz 9. A - Sázava
10.06.2023
Koruna Galaxie 6. výstup
12.06.2023
Focení tříd
13.06.2023
Výlet 4. A Tošovice
13.06.2023
Řekni drogám ne - přednáška 8., 9. A
13.06.2023
Řekni drogám ne - přednáška 6., 7. A
15.06.2023
Obhajoba závěrečných prací 9. třída
18.06.2023
Škola v přírodě 1.-3. třída
20.06.2023
Výlet 5. A Frenštát
21.06.2023
Výlet 7. A - Brno + noc ve škole

Projekty školy:

ZŠ Galaxie Šablony III

Vybudování odborných učeben na ZŠ Galaxie

ZŠ Galaxie Šablony II

Škola o přírodě v přírodě

Tento projekt je spolufinancován
Státním fondem životního prostředí ČR
na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Poskytnutí individuální účelové dotace z rozpočtu města Nový Jičín na úhradu režijních nákladů na stravu žáků a dopravu stravy.
Přírodní zahrada jako badatelská dílna.

Vyhledávání