LYŽÁK – DEN DRUHÝ (PONDĚLÍ)

Celý den na svahu. Po vydatné snídani, což pro mnohé děti znamená misku čokokuliček zalitých mlékem, nás skibus zavezl k lyžařskému areálu. Děti se ráno dozvěděly rozdělení do družstev – máme 3 snowboardové a 5 lyžařských. A vzhůru na svah… Někteří pilovali svou již vytříbenou techniku, jiní se ji teprve učili, další pokládali základy svých budoucích úspěchů, každopádně všichni se opravdu snažili! Polední klid znamenal načerpání sil a poté další díl výcviku. Po večeři následovalo slavnostní zahájení galaktické olympiády – slavnostní průvod, proslov ředitele OH, zhlédnutí včera natočených medailonků.A poté přišlo veliké překvapení – všechny galaktiky pozdravila naše úžasná reprezentantka Markétka Davidová a popřála nám, ať nás sport hlavně baví, že to je nejdůležitější (celý pozdrav naleznete zde: https://youtu.be/5eMOrboSVPE ). Vše bylo zakončeno úchvatným, famózním, pompézním, velkolepým, fantastickým, prostě opravdu dechberoucím ohňostrojem (tímto děkujeme firmě Firegroup).

 

 
Kalendář akcí

11.12.2023
Vystoupení pro seniory - Domov Duha (2. + 4. A)
13.12.2023
Návštěva Dětského domova - 6.A
Návštěva Dětského domova - 6.A
19.12.2023
Vánoční galaktické djembe - Adventní jarmark na náměstí v NJ
23.12.2023
Vánoční prázdniny
15.01.2024
Mauglí, 1.-3. A
21.01.2024
Lyžařský kurz
02.02.2024
Pololetní prázdniny
19.02.2024
Jarní prázdniny
17.03.2024
Koruna Galaxie
28.03.2024
Velikonoční prázdniny

Projekty školy:

Digitalizujeme školu

ZŠ Galaxie Šablony III

Vybudování odborných učeben na ZŠ Galaxie

ZŠ Galaxie NJ JAK Šablony I

Škola o přírodě v přírodě

Tento projekt je spolufinancován
Státním fondem životního prostředí ČR
na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Poskytnutí individuální účelové dotace z rozpočtu města Nový Jičín na úhradu režijních nákladů na stravu žáků a dopravu stravy.
Přírodní zahrada jako badatelská dílna.

Vyhledávání