LYŽÁK – DEN PRVNÍ (NEDĚLE)

Tak jsme po dvou letech opět vyrazili na lyžařský výcvik. Cílovou destinací je již osvědčený Karlov pod Pradědem, základnou pro letošní rok je penzion Eden. Cesta proběhla v poklidu, stejně tak rozdělení do pokojů. Stihli jsme procházku i rekognoskaci sjezdových tratí. Poté nutné a nezbytné seznámení s pravidly kurzu, programem, rozdělení do družstev pro celokurzovní hru a její samotné zahájení Venušínou Galaktickou. Dále proběhlo seznámení s pohybem na sjezdovce a FIS pravidly, natáčení medailonků jednotlivých týmů. V mezidobí jsme pochopitelně stihli večeři. Aktuálně již většina dětí ladí spánkové vlny. Lyžáku zdar!

 
Kalendář akcí

Žádné nadcházející události

Projekty školy:

ZŠ Galaxie Šablony III

Vybudování odborných učeben na ZŠ Galaxie

ZŠ Galaxie Šablony II

Škola o přírodě v přírodě

Tento projekt je spolufinancován
Státním fondem životního prostředí ČR
na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Poskytnutí individuální účelové dotace z rozpočtu města Nový Jičín na úhradu režijních nákladů na stravu žáků a dopravu stravy.
Přírodní zahrada jako badatelská dílna.

Vyhledávání